Rezerwuj teraz

Wnętrza busów

Wnętrza busów

Drogi Kliencie! Zapraszamy Cię serdecznie do naszego pojazdu. Jak widzisz, wnętrza zostały zaprojektowane z niezwykłą estetyką oraz starannością. Są także przestronne, co zapewni Ci swobodę oraz wygodę podczas trwania podróży. Nie ma absolutnie mowy o przejechaniu całej drogi w niewygodnej pozycji! Tym bardziej, że fotele posiadają wiele praktycznych regulacji, umożliwiających ich optymalne dopasowanie. Jest tu także mnóstwo miejsca na bagaż podręczny, więc w każdej chwili możesz bez przeszkód sięgnąć po wszystko, co tylko będzie Ci potrzebne.
Nad Twoim dobrym samopoczuciem czuwają systemy klimatyzacji oraz ogrzewania, które odpowiednio dostosują temperaturę wewnątrz busa. O doskonały nastrój natomiast zadba monitor TV, umieszczony centralnie i doskonale widoczny ze wszystkich miejsc pojazdu. A może wolisz skorzystać z własnego sprzętu? Do swojej dyspozycji masz gniazdko elektryczne, które zasili Twojego laptopa, a o łączność ze światem zadba darmowa, wewnętrzna sieć Wi-Fi.

Wychodząc z założenia, że luksusu nigdy za wiele, wyposażyliśmy także nasze pojazdy w podręczne stojaki na napoje, dostępne dla każdego pasażera. Podróżując z AR-SPEED`em, podróżujesz z komfortem. Usiądź zatem wygodnie, zrelaksuj się, a my zajmiemy się resztą!

Copyright © 2024 AR-SPEED™
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram