Rezerwuj teraz

Transport przesyłek

AR-SPEED -TRANSPORT PACZEK POLSKA, HOLANDIA, BELGIA, NIEMCY

Firma AR-SPEED profesjonalnym przewozem paczek z Polski do Holandii, Belgii oraz Niemiec zajmuje się od kilkunastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło nam zając pozycję lidera wśród firm świadczących tego typu usługi. Transport paczek realizujemy flotą nowoczesnych busów odpowiednio przystosowanych do takich usług.

Dzięki temu, że nasze wyjazdy odbywają się regularnie przesyłkę można przekazać w dogodnym dla siebie terminie. Szukając firmy, która przewiezie przesyłkę bezpiecznie oraz terminowo warto zaufać firmie AR-SPEED.

Transport przesyłek

Sprawdź możliwość wysłania przesyłki

Sprawdź dostępność - paczki

AR-SPEED cennik transportu przesyłek towarowych

Rodzaj
List/dokument
Cena w PLN
0d 180
Cena w EUR
od 40
Rodzaj
Przesyłka 40 x 40 x 60cm max: 25kg – 1 szt.
Cena w PLN
od 200
Cena w EUR
od 45
Rodzaj
2 Przesyłki 40 x 40 x 60cm max: 25kg – 2 szt.
Cena w PLN
od 300
Cena w EUR
od 70
Rodzaj
3 Przesyłki 40 x 40 x 60cm max: 25kg – 3 szt.
Cena w PLN
od 400
Cena w EUR
0d 90

Nasz cennik obejmuje również transport przesyłek – jeśli z naszą pomocą chcesz przewieźć paczkę, również możesz być pewny, że nie przepłacisz. Cennik zawsze ustalamy, uwzględniając dobro naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zdecyduje się powierzyć nam transport przesyłek był w pełni zadowolony. Bez względu na to, czy interesuje Cię przewóz osób bądź przesyłek do Holandii, Belgii, czy Niemiec, możesz liczyć na wysoką jakość usług idącą w parze z atrakcyjnymi, przystępnymi cenami. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przedstawionych przez nas cennikiem zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania.

Zobacz pełną ofertę transportu przesyłek
Transport przesyłek

Jak zamówić transport przesyłki?

Klientom chcącym zlecić naszej firmie transport paczki przedstawiamy kilka możliwości kontaktu z nami. Serdecznie zapraszamy, z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania.
Numer kontaktowy Polska:
+48 602 320 907
Numer kontaktowy Holandia:
+31 610 817 600
Adres e-mail do zamówienia przesyłki:
[email protected]

Wysyłasz więcej, płacisz mniej.

Na poniższej grafice przedstawiamy ile można zaoszczędzić wysyłając kilka paczek za jednym razem.

Cennik przewozu przesyłek towarowych z/do Polski – Niemiec - Holandii - Belgii
Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Szybki kontakt

FAQ

Zamówienie przesyłki jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować na naszą infolinią, podać adres w Polsce, adres docelowy, wymiary i wagę przesyłki, a nasz konsultant sprawdzi dostępny termin przewozu oraz ustali kwotę.

Zastanawiasz się ile może kosztować przesyłka? Jest kilka czynników wpływającym na cenę przekazania przesyłki. To między innymi wymiary, waga oraz adres odbioru i adres dostarczenia. Przykładowe ceny znajdują się w naszym cenniku.

Zlecając przekazanie paczki naszej firmie macie pewność, że zostanie dostarczona następnego dnia więc czas doręczenia trwa mniej niż 24 godziny.

Copyright © 2024 AR-SPEED™
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram