Rezerwuj teraz
Paczka do Niemiec

Sprawdź możliwość wysłania przesyłki

Sprawdź dostępność - paczki

Przesyłki zagraniczne, czyli paczka do Niemiec.

Zdarza się, że trzeba przesłać coś szybko za granicę Polski. Niezależnie od wymiarów przesyłki czy listu warto szukać sposobu na to, by paczka zawsze trafiła na miejsce w pełni bezpiecznie. Międzynarodowe usługi kurierskie kojarzone są raczej z wyższymi kosztami. Ze względu na to miło jest, gdy znajdzie się nie za drogą ofertę takiej wysyłki. Tani kurier do Niemiec i przewóz paczek jednak może być prosty i bezpieczny. Aby wysyłać do Niemiec paczkę w atrakcyjnej cenie i z gwarancją pełnego profesjonalizmu, wystarczy skorzystać z naszych usług transportowych. Z nami paczka do Niemiec z Polski to będzie tylko przyjemność!

Tanie paczki do Niemiec - cena paczki do Niemiec.

Jeśli jesteś osobą, która aktualnie szuka sposobu na bezpieczny transport Twojej paczki, warto wysłać ją przez naszą firmę. Ze wszystkich firm kurierskich oferujemy wysyłanie paczek w atrakcyjnych cenach. Oczywiście cena zależy od wielkości przesyłki, punktu nadania i doręczenia paczki do Niemiec. Szczegóły znajdują się w naszym cenniku. Korzystając z usług naszych dostawców, nadasz paczkę bez wychodzenia z domu lub z pod wskazanego adresu. Każda paczka po rejestracji dostanie swój kod, co umożliwi śledzenie przesyłki. Dzięki funkcji śledzenia paczki, masz możliwość w każdej chwili sprawdzić jak długo idzie paczka do Niemiec, gdzie aktualnie się znajduje, na jakim etapie jest i kiedy dokładnie dotrze do celu. Takie same możliwości ma przesyłka z Polski do Belgii oraz do Holandii.

AR-SPEED cennik transportu przesyłek towarowych

Rodzaj
List/dokument
Cena w PLN
0d 180
Cena w EUR
od 40
Rodzaj
Przesyłka 40 x 40 x 60cm max: 25kg – 1 szt.
Cena w PLN
od 200
Cena w EUR
od 45
Rodzaj
2 Przesyłki 40 x 40 x 60cm max: 25kg – 2 szt.
Cena w PLN
od 300
Cena w EUR
od 70
Rodzaj
3 Przesyłki 40 x 40 x 60cm max: 25kg – 3 szt.
Cena w PLN
od 400
Cena w EUR
0d 90

Nasz cennik obejmuje również transport przesyłek – jeśli z naszą pomocą chcesz przewieźć paczkę, również możesz być pewny, że nie przepłacisz. Cennik zawsze ustalamy, uwzględniając dobro naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zdecyduje się powierzyć nam transport przesyłek był w pełni zadowolony. Bez względu na to, czy interesuje Cię przewóz osób bądź przesyłek do Holandii, Belgii, czy Niemiec, możesz liczyć na wysoką jakość usług idącą w parze z atrakcyjnymi, przystępnymi cenami. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przedstawionych przez nas cennikiem zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania.

Zobacz pełną ofertę transportu przesyłek
Transport przesyłek

Jak zamówić transport przesyłki?

Klientom chcącym zlecić naszej firmie transport paczki przedstawiamy kilka możliwości kontaktu z nami. Serdecznie zapraszamy, z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania.
Numer kontaktowy Polska:
+48 602 320 907
Numer kontaktowy Holandia:
+31 610 817 600
Adres e-mail do zamówienia przesyłki:
[email protected]

Wysyłaj paczki do Niemiec szybko i bezpiecznie!

Aby wysłać paczkę do Niemiec, wystarczy skontaktować się z naszą infolinią. Decydując się, będziesz musiał podać informacje na temat ilości paczek, wymiarów paczki i wagi. Ważna będzie również informacja o miejscu nadania, skąd będziesz chciał ją wysłać i miejsce odbioru, czyli miejsce do którego paczka ma docelowo trafić. Na podstawie tych informacji zostanie zamówiony przewoz przesylki, oszacowany czas doręczenia paczki i podana będzie informacja ile to będzie kosztować. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wysyłka paczki do Niemiec to dla Ciebie częsta sprawa, mamy również dostępną ofertę dla firm. Postaramy się, aby koszty wysyłki wyszły najtaniej, a nasi kurierzy zadbają o to, by paczka do Niemiec dotarła jak najszybciej.

Paczka z Niemiec do Polski - wysyłka paczek.

Przesyłka do Niemiec jest z nami banalnie prosta. Tak samo wygląda sytuacja w drugą stronę. Jeśli chcesz nadać przesyłkę z innego kraju do Polski, wystarczy skontaktować się z infolinią i postępować tak samo, jak w przypadku nadania paczki do Niemiec. Trzeba będzie podać szczegóły paczki i podać miejsce na terenie Niemiec, z którego chcesz nadawać paczkę do Polski. Od razu powinieneś otrzymać dostępne, możliwe terminy odebrania paczki przez kuriera i wycenę usługi. Wysyłka paczki z Niemiec nie będzie już nigdy niczym skomplikowanym. Jest również możliwość nadania paczki z innego kraju niż Niemcy. Ze względu na pracę naszej firmy na terenie innych krajów, nasze usługi kurierskie również są rozszerzone. Prócz wysyłki z Niemiec umożliwiamy nadanie paczek z Holandii i Belgii. Oczywiście po wcześniejszej rejestracji i zamówieniu usługi przez naszą infolinię. Każda paczka, niezależnie od kierunku podróży, zostanie zarejestrowana. Dzięki temu jest możliwość monitoringu postępu dostawy. To podnosi poziom bezpieczeństwa paczki i obniża szanse na jej zgubienie. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była prosta, szybka i godna zaufania!

Paczki z Polski do Niemiec - czas doręczenia.

Lubimy być ekspresowi. Staramy się, aby nasi klienci to widzieli, dlatego dzięki regularnym wyjazdom naszych busów, czas realizacji usługi kurierskiej jest prawie natychmiastowy. Decydując się na naszą firmę, masz gwarancję, że Twoje przesyłki przyjdą na czas. Wysyłka do Niemiec odbywa się po wcześniejszej rejestracji, po której jest wybierany jak najszybszy termin wysyłki. Tak, aby każda przesylka jak najszybciej opuściła kraj i trafiła do adresata. Od momentu odebrania paczki przez naszego kuriera, już po zaledwie 24 godzinach jesteśmy w stanie dostarczyć paczkę na miejsce. Wysyłając paczkę do Niemiec dziś, zostanie ona dostarczona już jutro!

Nie tylko paczki do i z Niemiec - przesyłki międzynarodowe.

Nasza firma nie tylko zajmuje się usługami kurierskimi na linii Polska Niemcy. Nasza firma głównie zajmuje się przewozem osób z Polski za granicę. Oferujemy przejazdy busami do Niemiec, Belgii i Holandii. Polska Niemcy busy to najczęściej wybierane linie. Ale z nami jesteś w stanie wyjechać też do Holandii, a następnie zaplanować wyjazd z Holandii do Polski. Możliwy jest również przewoz osob Polska Belgia. W każdej sytuacji znajdziemy rozwiązanie, wystarczy zarezerwować swój przejazd online. Wybierz ilość osób, kierunek i jedźmy razem w trasę! Przy okazji każdego wyjazdu busa, chętnie zajmujemy się wysyłkami kurierskimi. Paczki do Niemiec i Polski odbywają się w ramach przejazdów naszych zespołów na tej linii. I to właśnie z tego powodu nasze dostawy paczek są w tak atrakcyjnych cenach. Możliwe są u nas przewozy paczek z Holandii do Polski oraz Polski do Holandii. Przesyłka z Polski do Belgii i z Belgii do Polski również nie jest dla nas problemem. Paczki wysyłane za naszym pośrednictwem są dostarczone w szybki i bezpieczny sposób. To dla nas priorytet!

Dbamy o każdą przesyłkę do Niemiec.

Nasi pracownicy są niezwykle delikatni. W relacjach z ludźmi, za kierownicą busa, jak i przy pakowaniu i doręczeniu paczek. Z naszym zespołem masz pewność, że nawet Twoja najdelikatniejsza paczka przetrwa całą podróż w jednym kawałku. Nie musisz się martwić nawet o szklane przedmioty. Ekspresowy czas naszej dostawy – zaledwie dzień roboczy, daje możliwość wysłania hermetycznie zamkniętych przysmaków za granicę. Jeśli planujesz przesłać swoim bliskim polskie smakołyki do drugiego kraju lub odwrotnie, przesłać rodzinie z Polski zagraniczne jedzenie, z naszą usługą kurierską masz gwarancję, że wszystko dojedzie w jednym kawałku. Szybki transport nie daje szans, aby jakiś produkt się zepsuł. Jeśli będzie odpowiednio zabezpieczony, paczka dotrze na miejsce w ekspresowym tempie, bez żadnych uszkodzeń! Zagraniczne przesyłki z bliskimi, dzięki nam staną się bardziej dostępne!

Bezpieczne przesyłki poza granice kraju, tylko z nami.

Jak widać, bezpieczne i tanie przesyłki kurierskie mogą iść w parze z pełnym profesjonalizmem usług. Jako liderzy w branży przewoźniczej gwarantujemy szybki transport ludzi jak i paczek za granicę Polski. Wystarczy tylko jeden dzień roboczy, aby Twoja paczka trafiła do adresata. Koszt wysyłki paczki do Niemiec zależy od jej gabarytów. Wszelkie informacje są podane na stronie. Jeśli masz firmę, nasza specjalna oferta dla firm zostanie przedstawiona na naszej infolinii. Zaufaj nam i pozwól nam zając się Twoją przesyłką!

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Szybki kontakt
Copyright © 2024 AR-SPEED™
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram