WNĘTRZA BUSÓW

Drogi Kliencie! Zapraszamy Cię serdecznie do naszego pojazdu. Jak widzisz, wnętrza zostały zaprojektowane z niezwykłą estetyką oraz starannością. Są także przestronne, co zapewni Ci swobodę oraz wygodę podczas trwania podróży. Nie ma absolutnie mowy o przejechaniu całej drogi w niewygodnej pozycji! Tym bardziej, że fotele posiadają wiele praktycznych regulacji, umożliwiających ich optymalne dopasowanie. Jest tu także mnóstwo miejsca na bagaż podręczny, więc w każdej chwili możesz bez przeszkód sięgnąć po wszystko, co tylko będzie Ci potrzebne.
Nad Twoim dobrym samopoczuciem czuwają systemy klimatyzacji oraz ogrzewania, które odpowiednio dostosują temperaturę wewnątrz busa. O doskonały nastrój natomiast zadba monitor TV, umieszczony centralnie i doskonale widoczny ze wszystkich miejsc pojazdu. A może wolisz skorzystać z własnego sprzętu? Do swojej dyspozycji masz gniazdko elektryczne, które zasili Twojego laptopa, a o łączność ze światem zadba darmowa, wewnętrzna sieć Wi-Fi.
Wychodząc z założenia, że luksusu nigdy za wiele, wyposażyliśmy także nasze pojazdy w podręczne stojaki na napoje, dostępne dla każdego pasażera. Podróżując z Ar-Speedem, podróżujesz z komfortem. Usiądź zatem wygodnie, zrelaksuj się, a my zajmiemy się resztą!


img

img

img
img

img

img
img

img

img
img

img

img
img

img

img
img

img

img

image-1

NEWSLETTER – NOWOŚCI I PROMOCJE BEZ TAJEMNIC!

Dopisz swój adres e-mail i odbieraj regularnie nasz newsletter. Dzięki niemu będziesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych trasach, nowych usługach, a także wiele cennych i przydatnych wskazówek oraz porad. Dostając informacje na czas – nie musisz pytać!