O NAS

KOMFORT – BEZPIECZEŃSTWO – ODPOWIEDZIALNOŚĆ – RZETELNOŚĆ.

Takimi właśnie słowami pasażerowie oraz klienci określają najczęściej usługi firmy Ar-Speed. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale też i odpowiedzialność. Staramy się bowiem uczciwie zapracować na słowa uznania. Obecny poziom oferowanych przez nas usług jest rezultatem naszego własnego doświadczenia oraz najwyższych europejskich standardów. Zawsze z radością witamy kolejnego pasażera i z nie mniejszą radością obserwujemy jego zadowolenie z przebiegu oraz warunków podróży.

Wszystkie busy naszej floty posiadają indywidualnie zaprojektowane wnętrza (łącznie w ponad trzydziestu różnych konfiguracjach). Ich estetyka w połączeniu ze stonowanymi barwami oraz nastrojowym oświetleniem pozwala na odbycie podróży w prawdziwie relaksacyjnych warunkach. Wygody dopełniają nowoczesne fotele i dużo wolnej przestrzeni. Zadbaliśmy także o swobodny i darmowy dostęp do internetu poprzez Wi-Fi, a także o przestronne i bezpieczne bagażniki.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ODBYCIA WYGODNEJ PODRÓŻY PO TERYTORIUM POLSKI, NIEMIEC, BELGII, HOLANDII, WŁOCH ORAZ FRANCJI. JESTEŚMY ZAWSZE DO PAŃSTWA USŁUG !

WSPÓŁPRACUJEMY Z


image-1

NEWSLETTER – NOWOŚCI I PROMOCJE BEZ TAJEMNIC!

Dopisz swój adres e-mail i odbieraj regularnie nasz newsletter. Dzięki niemu będziesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych trasach, nowych usługach, a także wiele cennych i przydatnych wskazówek oraz porad. Dostając informacje na czas – nie musisz pytać!