AKTUALNOŚCI

09 maj 2016

Ar-Speed na Targach Motoryzacyjnych Moto Session

Załoga Ar-Speed nie pozostaje w tyle za nowinkami w motoryzacyjnym świecie. Regularnie szkolimy się i bierzemy udział w branżowych wydarzeniach, by móc się rozwijać i świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Tym razem wzięliśmy udział w 5 Targach motoryzacyjnych w Lublinie. Co tam widzieliśmy i czego doświadczyliśmy? Tego dowiesz się z fotorelacji!

19 kwiecień 2016

Konkurs kalendarzowy

My już wiemy! Kto w tym roku wygrał w konkursie kalendarzowym Ar-Speed? Emocje podczas losowania sięgały zenitu i były porównywalne z losowaniem lotto! Wiemy, że niecierpliwie czekaliście na wyniki, dlatego nie przedłużając, zapraszamy do obejrzenia filmu z losowania i serdecznie gratulujemy zwycięzcy!

25 marzec 2016

Życzenia Wielkanocne

W tym pełnym radości i wewnętrznego wyciszenia czasie, składamy najserdeczniejsze życzenia, płynące z głębi serca. Wielkanoc to okres radości i świętowania, dlatego życzymy Wam, żeby nie przesłoniły go żadne smutki. Dużo radości, szczęścia, a także wielu wspaniałych podróży nie tylko do Holandii. Życzy zespół Ar-Speed

31 styczeń 2016

Szkolenie kierowców na torze w Kielcach

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów, nasi kierowcy regularnie przechodzą obowiązkowe szkolenia na specjalnym torze w Kielcach. Nie tylko szlifują umiejętności bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, ale również uczą się jak wychodzić z awaryjnych sytuacji. Szkolenie obejmuje m.in. jazdę po śliskiej nawierzchni i w trudnych warunkach. A to wszystko pod profesjonalnym okiem instruktorów Szkoły Jazdy Subaru. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

20 grudzień 2015

Bożonarodzeniowe życzenia świąteczne

Pada śnieg, pada śnieg a wszyscy wokół się cieszą! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzymy wszystkim klientom, partnerom biznesowym i ich rodzinom wszystkiego, co dobre. Szczęścia, miłości, wiele radości i zasłużonego odpoczynku od pracy. Niech te Święta będą dla Was radosne pod każdym względem, niezależnie od tego, czy przebywacie w Polsce, Holandii czy na drugim krańcu świata, opalając się na Karaibach. Życzy zespół Ar-Speed

07 październik 2014

Nowy przystanek w Przemyślu

Od jakiegoś czasu zgłaszaliście Państwo potrzebę stworzenia kolejnego punktu na mapie sieci komunikacyjnej Ar-Speed. Informujemy zatem, że od 1 lipca 2014 roku do Niemiec, Belgii lub Holandii dostaniecie się Państwo z Przemyśla. Witamy Podkarpacie na naszej trasie! Odjeżdżamy z przystanku Dworzec PKP.

07 październik 2014

Nowe busy we flocie Ar-Speed

Mają w sumie 400 koni. Jeszcze pachną nowością. Są gotowe do trasy. Miło nam poinformować, że do naszej floty dołączyły właśnie kolejne Mercedesy Sprinter 316 MAX.

07 październik 2014

Bilety rodzinne

Już dziś warto zaplanować podróż na Święta Bożego narodzenia. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne bilety rodzinne. W listopadzie na https://www.facebook.com/pages/Ar-Speed-Arkadiusz-G%C3%B3ra-Busy-do-Holandii-busy-Polska-Holandia/531912493516109 wyczekujcie również konkursu, w którym do wygrania będzie darmowy przejazd do Belgii, Niemiec lub Holandii.

image-1

NEWSLETTER – NOWOŚCI I PROMOCJE BEZ TAJEMNIC!

Dopisz swój adres e-mail i odbieraj regularnie nasz newsletter. Dzięki niemu będziesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych trasach, nowych usługach, a także wiele cennych i przydatnych wskazówek oraz porad. Dostając informacje na czas – nie musisz pytać!